Mar. Sht 29th, 2020

Talenti Serhii Bohachuk

1 min read

Talenti Serhii Bohachuk është duke e fascionuar botën me sukseset e arritura deri më tani në kategorinë super-velter. 15 fitore (15 KO) tregojnë suksesin e ukrainasit i cili po renditë fitoret duke mos i respektuar kundershtarët. Viktima e fundit ishte meksikani Fernando Marin, i cili pësoi humbjen e katërt në karrierë, karshi 16 fitoreve (12KO) dhe tre barazimeve.

Serhii Bohachuk stërvitet nga trajneri i mirënjohur Abel Sanchez. Sanchez tashmë ka gjetur boksierin tjetër të suksesshëm. Ai më parë bëri të madh kampionin e madh Gennady Golovkin. Sipas Sanchezit, Bohachuk do të jetë edhe më i suksesshëm se Triple G.

Aurora Vërbica 
30 Korrik 2019

 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

RTK

RTKLive
Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.

php shell hacklink shell indir https://phpshell.me shell download https://shelldownload.xyz php shell shell indir Buy Rick Simpson Oil Kenevir Yağı instagram takipçi paketleri twitter takipçi paketleri ankara escort bayan ankara escort kızlar altyazılı porno medyum medyum medyum escort istanbul escort istanbul Rokettube Lidyabet Bahis medyum medyum canlı casino siteleri 2020 jigolo sitesi trbet Replika Saat romabet giriş romabet giriş viagra sipariş bağlama büyüsü ankara escort Weed Store detaylı iç temizlik weed for sale taraftarium24