Hën. Tet 26th, 2020

Muriqi: Miller nuk ka asnjë gjasë kundër Joshuas

1 min read

Njëri ndër boksierët më të mirë shqiptarë i të gjitha kohërave, Elvir Muriqi mendon se Miller nuk ka asnjë gjasë për të mposhtur Joshuan. Muriqi dhe Miller janë nga i njejti qytet rezident në New York, ndërsa në të kaluarën janë menaxhuar për një kohë nga menaxheri i njejtë Greg Cohen.

Muriqi dhe Miller kanë stërvitur shumë herë bashkë dhe kanë zhvilluar disa herë edhe sparring së bashku. “Miller është shumë i ngadalshëm. Gëzohem që Millerit po i ipet ky rast, por vështirë do ta ketë shumë. Joshua është kampion i vërtetë botëror dhe nuk do të ketë ndonjë rezik nga ai” thekson Muriqi për Kosova Boxing.

Dueli Joshua dhe Miller do të zhvillohet më 1 qershor në Madison Square Garden në New York e vlefshme për titullin e kampionit të botës në versionet WBA, IBF dhe WBO.

www.kosovaboxing.org
14 shkurt 2019

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

RTK

RTKLive
Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.

php shell shell indir medyum medyum medyum Rokettube Lidyabet Bahis medyum medyum canlı casino siteleri 2020 trbet Replika Saat viagra sipariş Weed Store detaylı iç temizlik weed for sale taraftarium24 replika saat cialis sipariş lifta fiyat romabet romabet romabet ligobet ligobet ligobet betitbet merit slot slotbar giriş bettingtispter eczaneden viagra siparişi