RTK

RTKLive
28 Janar, 2023

Ilir Canolli kundër Florians Strupits bokson të dielën në Pejë

1 min read

Ilir Canolli ka mësuar kundërshtarin që do të përballet të dielën. Ai për kundërshtar do të ketë lituanezin Florians Strupits. Canolli ka zhvilluar tre meçe profesioniste duke i fituar të gjitha, ndërsa kundërshtari i tij ka 24 meçe profesioniste, 2 fitore dhe 22 humbje. Ky meç do të zhvillohet në 4 raunde.

Gjatë ditë do t`ju konfirmojmë edhe kundërshtarin e Besar Nimanit.

Kosovaboxing.org
19 Prill 2012

1 thought on “Ilir Canolli kundër Florians Strupits bokson të dielën në Pejë

  1. me vjen mire qe iliri do boksoj ne peje dhe shpresoj ne fitoren e ilirit,nje sportist i pa lodhur e punetor i madh.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.