Pas një super meçi të zhvilluar fundjavën e kaluar ndërmjet Oleksandër Usyk dhe Maries Brieds për dy brezat e kampionit botëror WBC dhe WBO në kategorinë kruzer, këtë vikend me 3 shkurt na pret një super përballje e dy kampionëve botëror në dy versionet tjera WBA dhe IBF, ajo ndërmjet ...