Prudential Center në Newark, SHBA, 21 tetor 2017 - Dy boksierët shqiptarë Skender Halili dhe Stivens Bujaj janë paraqitur këtë fundjavë në ngjarjen e madhe të çerekfinales ”World Boxing Super Series”. Të dy boksierët tanë boksuan në parameç të duelit të  rusit Murat Gassiev (24-0, 17 KO) dhe polakut, Krzysztof Wlodarczyk ...