Hën. Tet 26th, 2020

Krasniqi kampion i botës

1 min read

10 tetor 2020, Magdeburg, Gjermani – Më në fund shqiptarët e kanë kampionin e botës, ai është Robin Haxhi Krasniqi.

Krasniqi nokautoj gjermanin Dominic Boesel në raund të tretë duke i rrëmbyer dy titujt e kampionit botëror, WBA Interim dhe IBO në kategorinë gjysëm të rënd.

Më shumë rreth këtij meçi do t`ju sjellim nesër me një material të zgjeruar.

www.kosovaboxing.org

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

RTK

RTKLive
Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.

php shell shell indir medyum medyum medyum Rokettube Lidyabet Bahis medyum medyum canlı casino siteleri 2020 trbet Replika Saat viagra sipariş Weed Store detaylı iç temizlik weed for sale taraftarium24 replika saat cialis sipariş lifta fiyat romabet romabet romabet ligobet ligobet ligobet betitbet merit slot slotbar giriş bettingtispter eczaneden viagra siparişi