RTK

RTKLive
8 Gusht, 2022

Foto-Galeri nga seminari i zhvilluar nga Besim Kabashi

1 min read

Pallati i Rinisë dhe Sporteve, Prishtinë, Kosovë, 17 Korrik 2010
Foto : Kosovaboxing.org

Kosovaboxing.org ju sjell disa foto nga dita kur Besim Kabashi zhvilloi një seminar në Prishtinë për kick-boxierët kosovar.

3 thoughts on “Foto-Galeri nga seminari i zhvilluar nga Besim Kabashi

  1. osht nje gje e pabesushme qe Besi nuk osht me ne mesin ton por krenarija e ti do te na percjell tere jeten, kemi humbur nje njeri shume te madh te cilin nuk nje vetem kosova jo vetem evropa por mbar bota Besimi beri te njoftun edhe Kosoven dhe gjith popullim shqiptar u prefsh ne paqe dhe te qoft i leht dheu i Kosoves ti je i pa vdekshum per gjdo shqiptak kudo qe jet an e mbar bote

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.