Die. Sht 27th, 2020

Xhelili mposht edhe Bawman-in

1 min read

Hotel Casino Orleans, Las vegas, 26 Mars 2010 – Edmond “Albanian Assassin” Xhelili 4-0 (3 KO) ka fituar duelin e tij të katërt në “Ultimate Fighting Championship”. Luftëtari ynë, mposhti amerikanin Tim Bawman 2-1 (2 KO). Deri para këtij dueli Bawman ishte i pamposhtur por luftëtari ynë doli më i fortë. “Dueli ishte më i vështiri në karrierën time, mirpo për tre raunde mbajta luftën në kontroll dhe gjyqëtarët më vlerësuan mua si fitues” deklaroi Xhelili për Kosovaboxing.org. “ Besoj të vazhdoj sukseset e mija edhe në të ardhmen” tha në fund Xhelili.

Xhelili është perspektivë e diciplinës luftarake “UFC” dhe amerikanët e shohin si kampion të ardhshëm në kategorinë e mesme. Kosovaboxing.org vazhdimisht do t`ju sjell të rejat për luftëtarin tonë dhe të rejat e tij.

Kosovaboxing.org
27 Mars 2010

2 thoughts on “Xhelili mposht edhe Bawman-in

  1. O kush a e ma ne men kur te rresha ty,ama kur je kan ma i ri,tash nuk guxoj ma,hahahha.Suksese ne te ardhmen.

    pershendetja nga Zvicrra. A.Xhelili

  2. Urime Shqipe lexova spari her per ty, qe ka shqiptar ne ufc nuk e kam dit. Te uroj shuuuuum suksese shqipe, pershendetje dhe suksese ne te ardhem Albanian Assassin 🙂 flm edhe prej kosovaboxing qe i prezenton shqiptaret anëmbanë botës.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

RTK

RTKLive
Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.

php shell shell indir https://phpshell.me shell download https://shelldownload.xyz php shell shell indir Buy Rick Simpson Oil Kenevir Yağı instagram takipçi paketleri twitter takipçi paketleri ankara escort bayan ankara escort kızlar altyazılı porno medyum medyum medyum escort istanbul escort istanbul Rokettube Lidyabet Bahis medyum medyum canlı casino siteleri 2020 jigolo sitesi trbet Replika Saat romabet giriş romabet giriş viagra sipariş bağlama büyüsü ankara escort Weed Store detaylı iç temizlik weed for sale taraftarium24