Mar. Sht 29th, 2020

Vëllezërit Balla, përballë sfidave të mëdha më 25 qershor

1 min read

Qamil Balla, Ibrahim Balla dhe Nuri BallaVëllezërit shqiptar Qamil e Ibrahim Balla do të kenë sfida mjaft të rëndësishme më 25 qershor në Victoria të Australisë. Qamil Balla do të mbrojë titullin e Australisë në kategorinë gjysmëvelter përballë Terry Tzouramanisit, ndërsa Ibrahim Balla do të luftojë për titullin “Australia-Victoria State” në kategorinë superbantam kundër tajlandezit Patomsith Pathompothong.

Qamil Balla në ringun profesionist ka 6 fitore (3 KO) e një barazim. Ibrahim Balla ka fituar katër përballjet e para, tri prej tyre me nokaut.

Kosovaboxing.org
30 prill 2014 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

RTK

RTKLive
Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.

php shell hacklink shell indir https://phpshell.me shell download https://shelldownload.xyz php shell shell indir Buy Rick Simpson Oil Kenevir Yağı instagram takipçi paketleri twitter takipçi paketleri ankara escort bayan ankara escort kızlar altyazılı porno medyum medyum medyum escort istanbul escort istanbul Rokettube Lidyabet Bahis medyum medyum canlı casino siteleri 2020 jigolo sitesi trbet Replika Saat romabet giriş romabet giriş viagra sipariş bağlama büyüsü ankara escort Weed Store detaylı iç temizlik weed for sale taraftarium24