Foto: Orial Kolaj dhe Giovanni De Carolis Orial Kolaj është i gatshëm të bëjë historinë. Ai synon për herë të dytë të fitoj titullin e kampionit "EBU-EU" të Bashkimit Evropian. Ai përballë do të ketë spanjollin me origjinë marokene, Mustafa Chadlioui (12-2-2, 6 KO). Ky duel do të zhvillohet këtë të premte ...