Anthony Joshua pësoi humbjen e parë në karrierë duke u rrëzuar katër herë në mënyrë shokuese nga Andy Ruiz Jr. dhe në këtë mënyrë i humbi titujt WBA, WBO dhe IBF në kategorinë e peshave të rënda. Ishte kjo befasia më e madhe në vitet e fundit në boksin profesionist. Andy ...