Hën. Qer 1st, 2020

Shpresojmë ta kalojmë shpejt pandeminë

1 min read

Duke ditur se po kalojmë në një situatë të vështirë globale të pandemisë botërore të virusit Covid-19, tani gjithçka është e pezulluar dhe e paralizuar. Si çdo aktivitet sportiv edhe boksi poashtu, nuk dëshirojmë tju preukupojmë, por si agjencion mendojmë që vetëm ato lajme dhe informacione të rëndësishme t`ju sjellim tek ju.

Ju lutem për çdo gjë që keni të na informoni dhe bashkarisht do të sjellim për gjithë dashamirët e boksit më të rejat. Shpresojmë që shumë shpejt të rikthehemi në normalitet.

Me respekt
Kosova Boxing

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

RTK

RTKLive
Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.