Mar. Sht 29th, 2020

Pacquiao dhe Thurman e dëshirojnë përballjen

1 min read

Manny Pacquiao ka kohë që është duke pritur përgjigjen nga Floyd Mayweather Jr për revansh, por deri më tani amerikani nuk i ka dhënë ndonjë përgjigje. Prandaj, filipinasi nuk dëshiron të pres, ai dëshiron të ballafaqohet me më të mirët, duke shprehur dëshirën të boksoj me WBA-Super kampionin e botës Keith Thurman.

Sikur se Pacquiao (61-7-2, 39 KO) edhe Thurman (29-0, 22 KO) dëshiron të boksoj me filipinasin. Kjo do të ishte një përballje shumë interesante ku shumë tifozë të boksit dëshirojnë të shohin këtë super meç.

“Dëshiroj të boksoj me Pacquiaon. Ai duket në superformë me 40-vjeç. Ai është i forte” theksoi Thurman.

Ndërsa Pacquiao jo vetëm Thurmanit, por edhe tjerë kundërshtar i dërgoi porosi. “Nëse Mayweather nuk dëshiron revanshin, unë do të boksoj edhe me tjerët si Keith Thurman, Erol Spence Jr, apo Mikey Garcia” tha Pacquiao.

www.kosovaboxing.org
14 shkurt 2019

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

RTK

RTKLive
Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.

php shell hacklink shell indir https://phpshell.me shell download https://shelldownload.xyz php shell shell indir Buy Rick Simpson Oil Kenevir Yağı instagram takipçi paketleri twitter takipçi paketleri ankara escort bayan ankara escort kızlar altyazılı porno medyum medyum medyum escort istanbul escort istanbul Rokettube Lidyabet Bahis medyum medyum canlı casino siteleri 2020 jigolo sitesi trbet Replika Saat romabet giriş romabet giriş viagra sipariş bağlama büyüsü ankara escort Weed Store detaylı iç temizlik weed for sale taraftarium24