Hën. Tet 26th, 2020

Mbrëmë triumfuan Shala dhe Berisha

1 min read

Dy boksierët tanë perspektiv Granit Shala dhe Arton Berisha kanë triumfuar mbrëmë në Bajern të Gjermanisë.

Shala (8-0, 2 KO) përball pati boshnjakun Abdulnaser Delalic (5-6-0, 5 KO) të cilin e mposhti me diskualifikim në raund të pestë. Shala dominoi meçin por Delaliç në raund të pestë tre herë hodhi gomën nga goja dhe u diskulifikua.

Në mbrëmjen e njejtë boksoi edhe shqiptari tjetër, Arton Berisha. Berisha (10-0, 8 KO). Berisha mposhti serbin Darko Knezheviç (13-37-0, 10 KO) me nokaut në raund të parë.

www.kosovaboxing.org
18 tetor 2020

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

RTK

RTKLive
Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.

php shell shell indir medyum medyum medyum Rokettube Lidyabet Bahis medyum medyum canlı casino siteleri 2020 trbet Replika Saat viagra sipariş Weed Store detaylı iç temizlik weed for sale taraftarium24 replika saat cialis sipariş lifta fiyat romabet romabet romabet ligobet ligobet ligobet betitbet merit slot slotbar giriş bettingtispter eczaneden viagra siparişi