Manny Pacquiao duhet të penzionohet!

Artan Vërbica 5 korrik 2017 Manny Pacquiao në fundjavë boksoi në Brisbane të Australisë kundër vendasit Jeff Horn, duke pësuar në meçin e vlefshëm për titullin e kampionit të botës në versionin WBO në kategorinë velter. Humbja ishte e padrejtë. Humbja u cilësua kontraverse dhe e pamerituar për filipinasin Pacquiao (59-7-2, 38 KO) nga australiani Horn … Vazhdoni me leximin e Manny Pacquiao duhet të penzionohet!