Mar. Gus 11th, 2020

Lutemi për ty, Neri

1 min read

Tiranë, 24 mars 2020 – Trajneri i klubit të boksit Tirana, Skender Kurti para gjashtë ditëve është diagostifikuar me virusin Covid-19.

Kurti 61 vjeçar tani qe dy ditë i është përkeqësuar gjendja shëndetsore dhe gjendet në vdekje klinike.

I gjithë komuniteti i boksit dhe atij sportiv lutemi për Nerin. Ai ka akoma për ti dhënë boksit shqiptarë.

Shpresoj që fjalët e të gjithë neve po i ndëgjon. Ringu po të pret Neri. Ti duhesh akoma të jesh te këndi i boksierëve.

www.kosovaboxing.org

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

RTK

RTKLive
Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.