Die. Sht 27th, 2020

Lennox Lewis mohon rikthimin në boks

1 min read

Lennox Lewis dhe Luan KrasniqiDitët e fundit është spekuluar shumë rikthimi i ish-kampionit të botës, Lennox Lewis.  Në mediet botërore u theksua se Lewis do të rikthehet për një duel me Wladimir Klitschko për 100 milion $, por vetë Lewis i mohoi të gjitha shkrimet që ai do të rikthehet sërish në ring. Ai këtë e bëri për të gjithë adhuruesit e tij nepërmjet Facebook-ut të tij duke theksuar: “Kanë qarkulluar shumë zëra gjatë 24-orëve të fundit për rikthimin 100 milionsh, kundër Wladimir Klitschko. Siç kamë theksuar shumë herë, unë jam penziounuar dhe mbetem me qëndrimin tim. Jam i fokusuar dhe duke kërkuar talent të rinjë me ekipin tim, dhe unë mund të ndihmojë të zhvillojë një kampion të ri” theksoi Lewis.

Kosova Boxing prezenton fotografinë e para disa ditësh e realizuar në Moskë, në meçin ndërmjet Wladimir Klitschko dhe Alexander Povetkin, ku Lewis dhe Ikona e boksit tonë Luan Krasniqi ishin në rolin e analistëve të këtij super meçi.

Kosovaboxing.org
12 tetor 2013

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

RTK

RTKLive
Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.

php shell shell indir https://phpshell.me shell download https://shelldownload.xyz php shell shell indir Buy Rick Simpson Oil Kenevir Yağı instagram takipçi paketleri twitter takipçi paketleri ankara escort bayan ankara escort kızlar altyazılı porno medyum medyum medyum escort istanbul escort istanbul Rokettube Lidyabet Bahis medyum medyum canlı casino siteleri 2020 jigolo sitesi trbet Replika Saat romabet giriş romabet giriş viagra sipariş bağlama büyüsü ankara escort Weed Store detaylı iç temizlik weed for sale taraftarium24