Enj. Tet 1st, 2020

Legjendat

Legjendat Shqiptare të Boksit

Redaksia e Kosovaboxin.org prezanton edhe ish-boksierët Shqiptarë më të njohur të të gjitha kohërave “LEGJENDAT” siç i quajmë ne – të cilët boksuan si amator në mbarë Botën. Brenda një kohe 3 mujore ia arritëm që ti vizitojmë shumë ish-boksier në Kosovë dhe të përgatitim materiale të ndryshme për ta – e gjitë kjo është EKSKLUZIVE për vizitorët tanë dhe për Internetin sepse kosovaboxing.org është Faqja e parë në Botë që e publikon një matërial të tillë.

Lexoni Historinë e Legjendave Shqiptare të Boksit:

Redaksia Kosova Boxing me fytyra eminente të show-boxit shqiptar

Lah Nimani

Azis Salihu

Mehmet Bogujevci

Bajram Hashani

Nazif Gashi

Xhevdet Peci

Fatmir  Makolli

Muharrem Gjocaj

Afrim Majanci

2 thoughts on “Legjendat

  1. Pershendetje, jam Kamer Maloku jetoj ne Karlsruhe shtetin Germani. Merrem me Profibox deri tash kam pas 1 ndeshje. Tash me date 26.April dhe 10. Mai 2014 kam tjerat ndeshe ne Profibox. Boksoj me nenshtetsi te Kosoves, dhe pata der deshir qe te shplli ket. I loxova do emra bokserav tan dhqiptar qe tash kam ndeshjet dhe Por ata shkruva qe nese doni mundeni dhe te mijat me i shpall. Nese jua vyn informata m shum me shkruani ne E-Mail. Ju pershendes. Kamer Maloku

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

RTK

RTKLive
Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.

php shell shell indir https://phpshell.me shell download https://shelldownload.xyz php shell shell indir Buy Rick Simpson Oil Kenevir Yağı instagram takipçi paketleri twitter takipçi paketleri medyum medyum medyum escort istanbul escort istanbul Rokettube Lidyabet Bahis medyum medyum canlı casino siteleri 2020 jigolo sitesi trbet Replika Saat romabet giriş romabet giriş viagra sipariş bağlama büyüsü ankara escort Weed Store detaylı iç temizlik weed for sale taraftarium24