Die. Sht 27th, 2020

Krasniqi dërmon Eschnerin në rikthimin e tij

1 min read

Foto: Eroll Popova

Magdeburg, Gjermani, 22 gusht 2020 – Robin Haxhi Krasniqi ka shkëlyer në rikthimin e tij pas 15-muajve. Krasniqi (50-6-0, 18 KO) mposhti çekun Stanislav Eschner (14-15-1, 7 KO) me nokaut teknik në raund të gjashtë.

Gjithçka ishte e përkryer, që nga fillimi e deri në fund duke përmbyllur ngjarjen me goditje të njëpasnjëshme, duke detyruar gjyqëtarin në ring të ndërpres meçin e pabarabartë. Deri në raundin e gjashtë Krasniqi kishte fituar të gjitha raundet.

Në këtë përballje Krasniqi shfrytëzoi të gjitha armët e tij, ku përcaktuese ishte “body shot” apo në trup me të majtën ku seriozisht kishte lënduar kundërshtarin, por edhe direkti dhe krosheja e majtë ishin faktor dhe rezultat i fitorës bindëse. Gjithçka e bukur per të vazhduar më tutje.

www.kosovaboxing.org

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

RTK

RTKLive
Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.

php shell shell indir https://phpshell.me shell download https://shelldownload.xyz php shell shell indir Buy Rick Simpson Oil Kenevir Yağı instagram takipçi paketleri twitter takipçi paketleri ankara escort bayan ankara escort kızlar altyazılı porno medyum medyum medyum escort istanbul escort istanbul Rokettube Lidyabet Bahis medyum medyum canlı casino siteleri 2020 jigolo sitesi trbet Replika Saat romabet giriş romabet giriş viagra sipariş bağlama büyüsü ankara escort Weed Store detaylı iç temizlik weed for sale taraftarium24