RTK

RTKLive
27 Nëntor, 2022

K-1: Karaev dhe Arlovski tërhiqen, zavendësohen nga Sefo dhe Mo

1 min read
Dy pjesmarrësit që ishin parashikuar të marrin pjesë në finalen e këtij viti të “K-1 World Grand Prix” Ruslan Karaev dhe Arlovski do të zavendësohen nga legjenda Ray Sefo dhe Mighty Mo. Karaev dje konfirmoi tërheqjen për shkak të shëndetit të dobët dhe poashtu luftëtari i ringjeve MMA – Andrei Arlovski për shkak se ka thyer hundën. Tani Tyron Spong do të lufton kundër Ray Sefo dhe Raul Catinas kundër Mighty Mo. Duelet do të mund t`i shiqoni në kanalin turk, FOX TV në satelitin turksat.
 
 Armend Fetahu
2 Tetor 2010
 
 
 
 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.